Eripakkumised

Auto/moto veesõiduki vahad

Auto/moto veesõiduki vahad

Siit leiate erinevaid vahasi näiteks: Vesivahad, nanovahad, keraamilised vahad jne.

Soovitame autot vahatada vähemalt paar korda aastas.

 

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
CarPro HydrO2 Lite vedel vaha, 1L
CarPro HydrO2 koosneb hüdrofiilsetest klaaskiududest, silikoonpolümeeridest ja fluoropolümeeridest ning seda võib kanda kõikidele sõiduki pindadele! Värv, klaas, plast, voldikkatus, rattad ja rattakoopad - HydrO2 Lite sobib kõikjale. HydrO2 Lite töötati välja spetsiaalselt tuunijate jaoks, kes on alati otsinud suurepärast läiget ja isepuhastuvat toimet, mida pakub Hydro2! See imeline kasutusvalmis kattevahend tekitab ülimalt veekindla kattekihi ning selle pealekandmiseks rakendatakse lihtsalt pihustamist ja seejärel ainult veega loputamist!    Lihtne pihustamisest..
26.34€ Maksudeta: 21.95€
Katrin Classic XXL2 sinine
Katrin Classic XXL2 sinine 2-kihiline tselluloospaber Perforeeritud Rullis 1000 lehte, 380 m Leht 38x38 cm Ühe rulli hind: 20,87.- + km ..
50.09€ Maksudeta: 41.74€
Keraamiline kummi ja plastiku hooldusvahend TYRE-X 500ml
Innovaatiline vee baasil hüdrofoobne plastiku ja kummi hooldus- ja kaitsevahend. Jätab kaetud pindadele naturaalse läike ja ei tee pindu rasvaseks. Kõrgläike saavutamiseks lisa teine kiht. Kaitseb kaetud pindu mustuse ja ilmastikumõjude eest. Tänu keraamika SiO2 sisaldusele tekitab pinnale tugeva hüdrofoobse vett ja mustust tõrjuva kihi. Toode on vee baasil ja silikoonivaba. Tootel on kauakestav toime.   ..
21.00€ Maksudeta: 17.50€
Keraamiline pinnakaitsevahend HÜDRO-X 0,5L
Keraamiline pinnakaitsevahend Hüdro-X  tekitab vett, mustust tõrjuva  ja väga sügava läikega pinna mis loob isepuhastuva efekti  ning muudab edaspidise hoolduse lihtsamaks.  Erakordselt lihtne kasutada ka tavatarbijal. Toode püsib pinnal 4- 5 kuud sõltuvad edaspidisest hooldusest. Kasutada edaspidiseks hoolduseks puhastusvahendeid pH kuni 12.0 Hüdro-X tootega töödeldud pinda võib hooldada korduvalt Hüdro-X tootega, see lisab pinnale uue kaitsva kihi. Soovitatavalt nädala möödudes võib pinnad katta uuesti. Hüdro-X  toodet võib ka kasutada kleebitud de..
20.00€ Maksudeta: 16.67€
Kuivatusvaha X50 Experience FLOWEY
Automaat ja selvepesulatele mõeldud vaha. Vihmavastane efekt. Vaha hoiab ja kaitseb värvipinda. Sobib kokku kareda veega.  PH: 4,5 Kasuta sobivat kaitseriietust, -kindaid ja silmade-või näokaitset       ..
121.22€ Maksudeta: 101.02€
MARINE-X / Keraamiline pinnakaitsevahend 0,5L
MARINE-X / Keraamiline pinnakaitsevahend Innovaatiline Marine-X on keraamiline pinnakaitsevahend SiO2 ja titaaniumi baasil. Marine-X muudab pinna vett ja mustust tõrjuvaks ja tekitab pinnale tugeva läike, mis loob isepuhastuva efekti ning muudab edaspidise hoolduse lihtsamaks. Toode asendab traditsioonilisi vahasid. Kaetud pind kaitseb soolase vee, UV kahjustuste, korrosiooni ja oksüdatsiooni eest. Erakordselt lihtne kasutada ka tavatarbijal. Toode püsib pinnal 5 kuud kuni 1 aasta sõltuvalt edaspidisest hooldusest. Marine-X toodet võib lisada 2-3 kihti, mis lisab kaitset..
36.00€ Maksudeta: 30.00€
Quick Ceramic Detailer 4.6
Kiirkeraamika vaha Kasutusjuhend Peske auto ja loputage korralikult. Pihustage Quick Ceramic Detailer mikrokiudlapile või otse töödeldavale pinnale. Kandke väikesele pinnale (30x30cm). Pind võib olla märg või kuiv. Pühkige pinda pidevalt, kuni saavutate ilusa läike ja viimistlege puhta ja kuiva mikrokiudlapiga. Kasutuskohad auto välised pinnad veljed, tekstiilkatus jne ..
20.00€ Maksudeta: 16.67€
Reload-X / Keraamiline SiO2 šampoon 0,5L
Reload-X / Keraamiline SiO2 šampoon Innovaatiline Sio2 šampoon neutraalse pH-ga. Tekitab pinnale õhukese SiO2 kihi, mis annab pinnale sügava läike ja loob isepuhastuva hüdrofoobse efekti, mis kestab kuni paar nädalat. Puhastatud pind muudab edaspidise hoolduse lihtsamaks. Sio2 šampoon täiendab varem keraamilise pinnakaitsega töödeldud pindasid. Erakordselt lihtne kasutada ka tavatarbijal.   Kulu 40 – 80 ml 10 L vee kohta, 1 korgitäis = 10 ml (mida kangem lahus seda suurem efekt).   Omadused • Reload-X šampoon tekitab ..
20.00€ Maksudeta: 16.67€