Eripakkumised

Autopuhastusvahendid

 

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 FLOWEY CDS 2.5 AUTOSHAMPOON pH NEUTRAL 1000ML
FLOWEY CDS 2.5 AUTOSHAMPOON pH NEUTRAL  PH 6.5 Taimne. Tugev kontsentraat. Vaarikalõhnaga Autošampoon käsipesuks. Tugevasti vahutav. Eemaldab suurepäraselt rasvad. Saab kasutada ka vahudosaatoris. Sobib kaitsekihiga kerepindade puhastamiseks.   Kasutamine: kallake 3 kuni 4 korgitäit CAR SHAMPOO autošampooni 10 liitrisse kuuma vette. Kasutage pealekandmiseks käsna. Loputage puhta veega. Pühkige mikrokiust lapiga.   HOIATUS: kuuma ilmaga on soovitatav autokeret esmalt niisutada. Ärge laske tootel autokere peal ära kuivada. Loputage alati puhta ve..
6.22€ Maksudeta: 5.18€
 Veljepuhastusvahend CDS 1.3 WHEEL CLEANER NEUTRAL 500ml
FLOWEY CDS 1.3 WHEEL CLEANER NEUTRAL eemaldab kiiresti piduri tolmu ja rooste. Neutraalse pH-ga saab seda kasutada igat liiki velgedele, sealhulgas väga habrastele, näiteks toores alumiiniumist ja kroomitud velgedel. Reaktsiooni käigus muutub vahend lillaks, mis näitab, et puhastustegevus on lõppenud. Ennem kasutamist loksutada ! ..
9.77€ Maksudeta: 8.14€
2.3 MULTI CLEANER SOLVENT
Eemaldab: Pigi, vaik, liim jne.  Kasuta sobivat kaitseriietust, -kindaid ja silmade-või näokaitset   ..
10.23€ Maksudeta: 8.53€
Eelpesuvahend EV 37 EVOPUR ® HEAVY DUTY ECOLOGICAL DEGREASER
EV37 on talvine eelpesuaine, mis on mõeldud soola, pigi ja muu mustuse eemaldamiseks. Mida võib kasutada ka suvel lahjema konsentraadina. Sobib automaatpesulatele ja iseteeninindus pesulatele. Kasuta sobivat kaitseriietust, -kindaid ja silmade-või näokaitset ..
33.14€ Maksudeta: 27.62€
EELPESUVAHT EV 14 EVOPUR® JET FOAM HP
Esimene taimse päritoluga pindaktiivsetest ainetest valmistatud kõrgsurvepesuks mõeldud vedel puhastusvahend. Omadused Suurepärane eelpesuvaht, kergelt leeliseline, kuid tugeva kontsentratsiooniga ja mõeldud kõrgsurvepesu jaoks. • Eemaldab hõlpsalt raske kogunenud mustuse, lihtsustab loputamist ega jäta valgeid jälgi. Tänu erikoostisosadele jätab puhta ja särava mulje. • Mitmeks otstarbeks kasutatavat toodet EV14 soovitatakse kasutada kõrgsurvepesus survepihusti abil, eriti tänu selle tõhusale leotamisvõimele. • Sobib kasutamiseks keemia- või kõrgsurveseadmete jt vahusüs..
19.49€ Maksudeta: 16.24€
Eelpesuvaht EV 8 EVOPUR® JET FOAM HP 5L
Eelpesuvaht EV8 on mõeldud väga määrdunud autopesu jaoks. Eemaldab ka mingil määral putukaplekid. Pihustage alt üles või kasutage vahuotsikut Lase tootel toimida umbes 60 sekundi ja seejärel loputage auto survepesuriga. Segusuhe peaks olema mustemad autod 1 kuni 20 puhtamad autod  1 kuni 25 või 1 kuni 50 Järgige ülaltoodud protseduuri. Jälgige tavalisi ettevaatusabinõusid kemikaalide käsitsemisel: kinnaste, prillide kandmist ja kaitseriietus. Vältige toote sattumist naha peale ja silmadesse.   ..
27.96€ Maksudeta: 23.30€
EV 12 EVOPUR® ŠAMPOON EXTRA
Taimse päritoluga pindaktiivsetest ainetest valmistatud ökoloogiline šampoon autopesulas kasutamiseks. Omadused Taimse päritoluga pindaktiivsetest ainetest valmistatud ökoloogilist šampooni kasutamiseks autopesulates pesutsükli ajal. • Erikoostisosad hoiavad ära rooste ja paekivisette tekke. • Suruõhu ja vee koosmõjul saab kreemist vahtu kasutada sõidukite eelpesuks. • Vastab uutele ELi REACH-määruse standarditele. • Orgaaniline pindaktiivne aine, mis on valmistatud nisust ja punapeedist. • Ei sisalda fosfaate ega nitrilotriatsetaate. • Lõhnaained ei sisalda allergeeni..
23.11€ Maksudeta: 19.26€
EV19 EVOPUR® MOOTORI PUHASTUSAINE
Esimene taimse päritoluga pindaktiivsetest ainetest valmistatud ökoloogiline mootoripuhastusvahend. Toote uuenduslik koostis aitab vähendada materjalide kahjustumise riski puhastatavatel pindadel (näiteks alumiiniumist, plastikust või värvitud osadel). Koostises kasutatud pindaktiivseted ained ja kompleksimoodustajad on pärit looduslikest ja taastuvatest allikatest. EV19 EVOPUR MOTOR CLEANER ei sisalda nitrilotriatsetaate, fosfaate, lahusteid ega LOÜsid (lenduvaid orgaanilisi ühendeid). Mõeldud eelkõige mootoriosade ja nende asukohtade puhastamiseks. Eemaldab hõlpsalt rasva, õli..
20.28€ 24.60€ Maksudeta: 16.90€
EVTC1 EVOPUR TRUCK CLEANER N°1
EVTC1 EVOPUR TRUCK CLEANER N°1  Spetsiaalselt valmistatud veoauto ja busside pesemiseks. Ei jäta pesems jälgi.  Kasuta sobivat kaitseriietust, -kindaid ja silmade-või näokaitset     ..
117.24€ Maksudeta: 97.70€
EVTC11 TRUCK STRONG
EVTC11 TRUCK STRONG  on uus ökoloogiline ja tugeva toimeline puhastusvahend. Sobib hästi vahuotsikuga. Traktor/ Tramm/ Buss/ Rong/ Veoauto Kasuta sobivat kaitseriietust, -kindaid ja silmade-või näokaitset   ..
87.74€ Maksudeta: 73.12€
FLOWEY CDS 1.2 VELJEPUHASTUSVAHEND ACID  500ML
Happeline koostis. Spetsiaalselt tugevasti määrdunud velgedele. Hästi voolav puhastusvahend, millel on suurepärased puhastavad ja roostet eemaldavad omadused. Eemaldab velgedelt kiirelt ja tõhusalt piduritolmu ja igasuguse muu mustuse. Kasutamine: pihustage toodet veljele ja laske mõni hetk mõjuda. Vajadusel kasutage tugevamate plekkide puhul harja, seejärel loputage puhta veega tugeva joana põhjalikult ära. HOIATUS: kuuma ilmaga on soovitatav velge esmalt niisutada. Ärge laske tootel velje peal ära kuivada. Loputage alati puhta veega. Mitte kasutada mootorratastel ja lakkim..
8.56€ Maksudeta: 7.13€
FLOWEY CDS 2.1 PUTUKAEEMALDAJA  500ML
Putukaeemaldusvahend. Tuuleklaasile ja autokerele kleepunud putukate kiireks eemaldamiseks. Hästi biolagunev. Kasutamine: pihustage ANTI-INSECT putukaeemaldusvahendit puhastatavatele kohtadele ja laske mõni hetk mõjuda. Eemaldage viimased putukajäägid mittekriipiva käsnaga hõõrudes, seejärel loputage puhta veega ja pühkige mikrokiust lapiga. HOIATUS: kuuma ilmaga on soovitatav autokeret esmalt niisutada. Ärge laske tootel autokere peal ära kuivada. Loputage alati puhta veega. Kahtluste korral katsetage toodet märkamatus kohas. Mitte kasutada mootorratastel. ..
5.74€ Maksudeta: 4.78€