Eripakkumised

Eripuhastusvahendid

Põllumajandus, Laevandus, Tootmishallid.
 
Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
FLOWEY T36 Solar päikesepaneelide puhastusvahend
FLOWEY T36 Solar päikesepaneelide puhastusvahend. Ei sisalda kloori, NTA, fosfaate, jne.  Päikesepaneele soovitame puhastada iga poole aasta tagant, et säiliks paneelide tootlikus! ..
102.60€ Maksudeta: 85.50€
Katrin Classic XXL2 sinine
Katrin Classic XXL2 sinine 2-kihiline tselluloospaber Perforeeritud Rullis 1000 lehte, 380 m Leht 38x38 cm Ühe rulli hind: 20,87.- + km ..
50.09€ Maksudeta: 41.74€
T43 NETRAL STRONG
T43 NETRAL STRONG Väga tugevatoimeline aluseline rasvaeemaldus- ja puhastusvahend   Omadused: T43 NETRAL STRONG on tõhus rasvaeemaldus- ja puhastusvahend. Sobib kõikide pindade ja tööstusmasinate puhastamiseks (bensiini- ja diiselmootorid, tööstus- ja põllumajandustehnika; samuti kasutamiseks tsiviilehituses ja meretööstuses). Lahustab ülitõhusalt sellise mustuse nagu loomsed rasvad, taimsed õlid, mineraalõlid, diiselkütus, ning sobib kasutamiseks toiduainetööstuses. Puhastab efektiivselt tööstuspõrandad, -ahjud, -masinad, -filtrid jne.   Kasutusjuhend: ..
25.10€ Maksudeta: 20.92€
T52 DEOX PREMIUM
T52 on tööstuslik happeline puhastusaine erinevate pindade ja esemete, nt. kahhelpindade, seinte, põrandate, masinate, harjade, roostevabast terasest ja alumiiniumist esemete puhastamiseks. Tänu hoolikalt valitud koostisainetele on T52 DEOX PREMIUM sügavpuhastav, katlakivi eemaldav, desoksüdeeriv toode. Eemaldab kiiresti igasuguse mustuse nagu katlakivi, tsemendijäägid, rooste ja erinevat tüüpi oksiidid ning paneb kollakaks tõmbunud või tuhmid pinnad uuesti särama. Tänu oma koostisele on pesuainel passiveerivad omadused, kaitstes pindasid roostetamise eest.   Ohutusnõuded: ..
136.50€ Maksudeta: 113.75€