Eripakkumised

T43 NETRAL STRONG

Tootja: Flowey
Mudel: T43
Saadavus:
8
Hind: 25.10€ KM-ta: 20.92€

Võimalikud valikud


* Suurus:

T43 NETRAL STRONG

Väga tugevatoimeline aluseline rasvaeemaldus- ja puhastusvahend

 

Omadused:

T43 NETRAL STRONG on tõhus rasvaeemaldus- ja puhastusvahend. Sobib kõikide pindade ja tööstusmasinate puhastamiseks (bensiini- ja diiselmootorid, tööstus- ja põllumajandustehnika; samuti kasutamiseks tsiviilehituses ja meretööstuses). Lahustab ülitõhusalt sellise mustuse nagu loomsed rasvad, taimsed õlid, mineraalõlid, diiselkütus, ning sobib kasutamiseks toiduainetööstuses. Puhastab efektiivselt tööstuspõrandad, -ahjud, -masinad, -filtrid jne.

 

Kasutusjuhend:

Järgige tavalisi kemikaalide käitlemisega seotud ettevaatusabinõusid: kandke kaitsekindaid, -prille ja -riietust. Vältige kokkupuudet naha ja silmadega. Vältige mistahes tarbetut kokkupuudet.

 

Pihustiga kasutades: T43 NETRAL STRONG võib lahjendada veega 1–10%, olenevalt määrdumise astmest.

Kõrgsurve: T43 NETRAL STRONG 0,4% kuni 1% lahust (vastavalt määrdumise astmele) võib kasutada pihustiotsakuga nii kuumal kui külmal pinnal.

Toiduainestandardid: vastab majandus-, rahandus- ja tööstusministeeriumi 8.09.1999 dekreedis toiduainetega kokkupuutuvate materjalide ja esemete puhastusainetele esitatud nõuetele.

 

Üksikasjalikumat teavet leiate toote materjaliohutuskaardilt.

 

Kasutamisega seotud ettevaatusabinõud

T43 NETRAL STRONG on söövitav. Oksüdeerib alumiiniumi ja terast. Ärge kunagi kasutage T43 NETRAL STRONG otsese päikesevalguse käes, ärge kunagi laske tootel kuivada. Pärast kasutamist loputage hoolikalt puhta veega.

 

Lisateavet leiate selle toote ohutuskaardilt.

 

Tehnilised andmed

Füüsikaline olek: värvitu vedelik

Tihedus: 1,1 - pH: 14

 

Biolagunduvus: pindaktiivse aine sisaldus antud preparaadis vastab biolagunduvuse kriteeriumidele, mis on sätestatud määruses (EÜ) nr 648/2004 detergentide kohta.

 

Ladustamine: hoida pakendit hästiventileeritud ruumis tihedalt suletuna ning kaitstuna külma, pakase, UV kiirguse ja kuumuse eest.

 

Viited ja pakendid

T43-1 pudel 1l

T43-5 kanister 5l

T43-10 kanister 10l

T43-27 kanister 27 kg

T43-220 tünn 220 kg

T43-1100 IBC 1100 kg

 

Pakendit saab pärast puhastamist taaskasutada või ringlusse suunata.

 

Me ei kanna mingit vastutust kahjude eest, mis on põhjustatud toote FLOWEY® poolt soovitatust erinevast käitlemisest, ladustamisest, kasutamisest või kõrvaldamisest.

 

 

Lisa arvamus

Nimi:


Kommentaar: Märkus: HTML kood ei ole lubatud!

Hinne: Halb            Hea

Sisestage pildil nähtav kontrollkood: