Üld- ja ostutingimused

Üldtingimused

1.1. Procleaning e-pood müüb Melker Baltik OÜ-le kuuluvates esindustes müüdavaid tooteid.

1.2. Tingimused kehtivad õigussuhetele, mis tekivad kliendi (edaspidi Klient) ja internetiaadressil www.procleaning.ee asuva ostukeskkonna (edaspidi E-pood) omaniku OÜ Melker Baltik (edaspidi Müüja) vahel seoses E-poest toodete ostmisega.  Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad E-poest toodete ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

1.3. Müüja andmed: Melker Baltik OÜ, Ämma Tee 75 , Iru, 74206, Eesti. Reg. nr. 12043167. KMRK nr EE101466190

 

Hinnad

2.1 Kõik E-poes kuvatavad hinnad on esitatud eurodes ja sisaldavad käibemaksu.

 

Tooted

3.1. E-poes kuvatavad tooted on reeglina laos olemas. Nimetatud toodete saadavust ei tagata, kuna see võib olla ekslik seoses võimalike tehniliste probleemidega E-poe programmides.

3.2. Juhul, kui Klient esitab tellimuse, kuid ilmneb, et antud Toode laost puudub , ei ole E-poel võimalik antud tellimust täita. Sellisel juhul kontakteerub E-poe töötaja Kliendiga ja pakub välja asendustoote, võimaliku uue kohaletoimetamise aja või tagastab Kliendile ostusumma hiljemalt 14 päeva jooksul.

3.3. E-poes kuvatavad fotod toodetest on illustratiivse tähendusega ning võivad vähesel määral erineda Toote tegelikust väljanägemisest.

 

Ostu sooritamine

4.1. Klient kohustub tellimuse vormistamisel esitama tellimuse täitmiseks vajalikud ja tõesed andmed.

4.2 Enne tellimuse vormistamist on soovitatav tutvuda toodete ja sobivusega.

4.3. Müüja ei vastuta tellimuse täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud vigade eest.

 

Makseviisid

5.1. Tellimuste eest saab turvaliselt tasuda arvega, kohapeal panga kaardiga ja Montonio Finance OÜ ettevõisikuandmete vastutav töötleja, Teie ettevõte edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Montonio Finance OÜ-le.”


 Lisaks on võimalik maksta veel järelmaksuga Liisi.ee kasutades.

5.2. Montonio järelmaks: üks taotlus – mitu pakkumist

Kasuta maksmiseks Montonio järelmaksu – ühe taotlusega saad Sa pakkumise mitmelt krediidiandjalt. Lisa soovitud tooted ostukorvi ning vali makseviisiks Montonio järelmaks.

Vali sobiv lepinguperiood ning täida taotlus. Järelmaksuplatvormi kaudu saad sa mitmelt krediidiandjalt finantseerimispakkumise. Vali enda jaoks sobivaim pakkumine ning allkirjasta leping.

Järelmaksutingimused:

· Järelmaksuga finantseeritav summa 100–10 000 eurot

· Periood 3–60 kuud

· Intress alates 9,9%

Krediidivahendusteenuse pakkujaks on Montonio Finance OÜ. Igakuise osamakse suurus on 46,71 € ja krediidi kulukuse määr 22,55% aastas järgmistel näidistingimustel: järelmaksu summa 500 €, sissemakse 0%, tagastamise tähtaeg 12 kuud, intress 9,9% algsummalt aastas, lepingutasu 2% summalt, igakuine haldustasu 0,0% ostusummalt kuus. Maksete kogusumma on 560,52 €. Vajadusel konsulteeri asjatundjatega.


5.3. Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas.

5.4. Müüjal puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele.

 

6. Kohaletoimetamine

6.1. Kliendil on võimalik valida erinevate toote kohaletoimetamise viiside vahel. Toote kohalejõudmine sõltub Kliendi poolt valitud postiteenusest ja sõltuvalt toote tarneajast. Kohaletoimetamise viisidest ja tarneajast saab täpsema info transpordi alt.

6.2. Klient on kohustatud enne tellimuse vormistamist kontrollima esitatavate kontaktandmete õigsust, vältimaks viivitusi ja arusaamatusi toodete kohaletoimetamisel. Müüja ei vastuta toodete kohaletoimetamisel tekkinud viivituste ja arusaamatuste eest juhul, kui viivitus või arusaamatus on tingitud Kliendi poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või  -õigsusest.

 

7. Toote ümbervahetamine, tagastamine ja garantii

7.1 Juhul, kui ostetud kaubal esineb puudus, siis palun pöördu esimesel võimalusel lähimasse Melker Baltik OÜ esindusse või saada e-kiri procleaning@melkerbaltik.eu

7.2. Kliendil on õigus tehingust 14 päeva jooksul taganeda ja tellitud toode ümber vahetada või tagastada. .

7.3 Tagastamiseks või vahetuseks tuleb saata Müüjale e-kiri procleaning@melkerbaltik.eu või pöörduda sobivasse esindusse.

7.4. Müüja tagastab Kliendile ostusumma 14 päeva jooksul arvates Toote saabumisest E-poodi. Tagastus toimub samale arvelduskontole, millelt Klient tegi tagastatava tellimuse makse.

7.5. Ümbervahetatav või tagastatav toode ei või olla kahjustunud, toode peab olema originaalpakendis ja toote küljes peavad olema kõik originaaletiketid. 

 

8. Pretensioonide esitamise kord

8.1. Kui Klient on ostetud kaupa tavapäraselt kasutanud ja õigesti hooldanud, kuid sellel ilmneb puudus, on tal õigus esitada pretensioon kahe aasta jooksul alates ostu tegemisest. Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel.

8.2. Võlaõigusseaduse §-st 222 lg-s 1 sätestatust tulenevalt on Kliendil õigus Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral nõuda Toote parandamist või asendamist. Toote lepingutingimustele mittevastavuse korral kannab Toote parandamisega või Toote asendamisega seotud kulud, eelkõige veo-, posti-, töö- ja materjalikulud, Müüja. 

8.3. Müüja ei vastuta tellitud toodete mittesihipärasest kasutamisest tekkinud kahjude eest, samuti kohaletoimetamise viivituse eest, kui see on tingitud asjaoludest, mida Müüja ei saanud mõjutada ja/või mis on tingitud temast mitteolenevast vääramatust jõust (force majeure).

 

9. Vastutus

9.1. Müüja ja Klient vastutavad teineteise ees käesolevate kasutustingimuste rikkumisega teisele poole tekitatud kahju eest Eesti Vabariigis kehtivates õigusaktides sätestatud juhtudel ja ulatuses.

9.2. Müüja vastutab Toote müügihinna ulatuses.

9.3. Klient kohustub kasutama E-poe teenust üksnes seaduse ja heade tavadega kooskõlas olevatel eesmärkidel.

 

10. Privaatsuspoliitika

10.1. Klient annab Müüjale selge ja teadliku nõusoleku oma isikuandmete töötlemiseks.

10.2. Müüjale teatavaks saanud isikuandmed kantakse kliendiregistrisse ja neid kasutatakse müügiteenuse osutamiseks ja Kliendile kauba pakkumiseks.

10.3 Müüja säilitab Kliendi kohta ostude sooritamise käigus Kliendi poolt sisestatud kontaktandmed ja info sooritatud ostude kohta. Seda infot käsitletakse konfidentsiaalsena ja töödeldakse kooskõlas isikuandmete kaitse seadusega. Isikuandmed, mis on vajalikud Toodete Kliendile saatmiseks, edastakse kulleriteenust osutavale ettevõttele.

10.4. Müüja võib kasutada Kliendi isikuandmeid Kliendile eripakkumiste ja kampaaniate kohta info saatmiseks e-posti teel üksnes juhul, kui Klient on andnud selleks oma nõusoleku.

10.5. Andmeside Kliendi ja pankade ning kaardimaksekeskuse vahel on krüpteeritud, mis tagab Kliendi isikuandmete ja pangaandmete turvalisuse.
Makse teostamine toimub väljaspool E-poe keskkonda, vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. E-poel puudub ligipääs Kliendi pangaandmetele ja krediitkaardi andmetele.

 

11. Kasutamistingimused ja nende muutmine

11.1. E-poes registreerudes või ostu sooritades nõustub Klient E-poe kasutustingimustega ja kohustub neid täitma.

11.2. Müüja ja Kliendi vahel jõustub müügileping alates tasumisele kuuluva ostusumma laekumisest Müüja arvelduskontole.

11.3. Müüja võib muuta E-poe kasutustingimusi ja toodete hindasid. Teade muutuste kohta avaldatakse E-poe keskkonnas. Tehingule rakendatakse tehingu toimumise hetkel kehtivaid tingimusi ja hindu.

 

12. Muud tingimused

12.1. Kliendi ja Müüja vahel tekkinud erimeelsused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kokkuleppe mittesaavutamise korral on Kliendil õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Harju Maakohtusse, Tarbijakaitseametisse ja/või tarbijakaebuste komisjoni.

 

13. Klienditugi

13.1. Klienditoe telefon on +372 5135150 (avatud tööpäeviti kl 08.00-17.00) ja e-posti aadress: procleaning@melkerbaltik.eu